menu
skonfiguruj dom znajdź mieszkanie

inwestycja: Wojszycka Enklawa III

Nowe mieszkania
Wojszycka Enklawa III
Wrocław -
Smardzowska

Nazwa Wojszycka Enklawa III
adres Smardzowska , Wrocław
rok realizacji 2013

liczba mieszkań 32
miejsc parkingowych
projektant

Miejsce

W willowej, zielonej okolicy w południowej części Wrocławia stworzyliśmy osiedle o wyjątkowym klimacie. Kameralny budynek mieszkalny został w najdrobniejszych szczegółach dopracowany tak, by idealnie wtapiał się w otoczenie w sąsiedztwie Parku Południowego.

Mieszkania w Wojszyckiej Enklawie charakteryzują się przestronnością i doskonałym doświetleniem. Wykończone materiałami najwyższej jakości, tworzą wnętrza o wysmakowanym, a jednocześnie ciepłym i przytulnym charakterze. Otoczenie osiedla sprzyja aktywnościom i relaksowi na świeżym powietrzu, a dogodna komunikacja z centrum miasta zapewnia komfort życia na najwyższym poziomie.

Architektura

>

Wojszycka Enklawa III to 32 mieszkania 2-pokojowe. Lokale usytuowane na parterze mają własne ogródki, a na najwyższej kondygnacji dostępne są mieszkania dwupoziomowe z antresolą.

W 4-piętrowym budynku znajduje się 55 mieszkań, w tym m.in mieszkania z zielonymi tarasami na parterze i dwupoziomowe mieszkania z tarasami na ostatnich kondygnacjach. Dodatkowo życie Mieszkańców ułatwia podziemny garaż oraz 2 windy (zjeżdżające również do poziomu garażu).