menu
skonfiguruj dom znajdź mieszkanie
Topole

Nowe mieszkania i domy na sprzedaż

Mieszkania we Wrocławiu
bez pośredników

Inkom S.A. oferuje nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Kupując w naszej firmie mają Państwo pewność nie tylko co do jakości, ale również gwarancję optymalnego zagospodarowania przestrzeni w obrębie całego osiedla. Dbamy zarówno o atrakcyjne zagospodarowanie osiedli oraz o to, żeby wszelkie rozwiązania dotyczące układu pokoi i pomieszczeń wewnątrz budynków były przemyślane, użyteczne i wygodne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu planujemy każdą inwestycję tak, aby spełniła wszelkie oczekiwania klientów. Jednym z naszych atutów jest sprzedaż mieszkań bez pośredników, przez co dajemy naszym klientom pewność dotyczącą korzystnych cen. Kupując bezpośrednio u dewelopera… oszczędzasz.

Zakup mieszkania
– Tani kredyt hipoteczny

Deweloper Inkom S.A. gwarantuje nie tylko niskie ceny poprzez sprzedaż bez pośredników, ale również korzystną ofertę kredytów hipotecznych na zakup wymarzonych czterech kątów. Nasz doradca kredytowy dopasuje ofertę do Państwa preferencji. Dzięki temu umożliwiamy zakup nowego mieszkania w niskiej cenie, wysokim standardzie i atrakcyjnej lokalizacji. Miejsca, w których budujemy osiedla są wybierane tak, aby zapewnić wygodne dotarcie do pracy, szkoły, przedszkola, parku, itd. Chcemy zagwarantować nie tylko niską cenę, ale również wygodę i komfort na co dzień. Tego oczekuje się kupując bez pośredników. Lokalizacja jest jednym z kluczowych czynników, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów.

Lokalizacja Osiedli

Kierując się dobrem klienta posiadamy bezkompromisową politykę dotyczącą lokalizacji budowanych osiedli. Starannie wybieramy i selekcjonujemy najbardziej atrakcyjnie miejsca na terenie Wrocławia oraz okolic. Miejsca, z których dojazd do pracy czy do szkoły nie będzie problematyczny. Zdajemy sobie sprawę, że dobre położenie zapewni przyszłym mieszkańcom i lokatorom wygodę. Poza czynnikami komunikacyjnymi zwracamy uwagę szczególnie na kilka ważnych aspektów:

Żłobki i przedszkola – ich bliskość pozwoli oszczędzić czas przed i po pracy, kiedy będą Państwo zawozić i odbierać dzieci.
Apteki i sklepy – które pozwolą na błyskawiczne zakupy.
Lokale fitness, baseny – zapewnią relaks i pomogą utrzymać dobrą formę.
Restauracje i pizzerie – w których można zamówić obiad lub kolację lub wyjść spotkać się ze znajomymi.

Specyfika lokalnego rynku deweloperskiego motywuje nas do dbania o lokalizacje naszych inwestycji, aby była dużym atutem i zapewniała odpowiedni komfort życia na każdej możliwej płaszczyźnie.

Sąsiedztwo

Dbamy nie tylko o aspekt logistyczny, ale również przyjazne sąsiedztwo budowanych osiedli, dlatego nasze osiedla są budowane przy parkach, rzekach, placach zabaw, ścieżkach rowerowych lub innego rodzaju atrakcyjnych obiektach, które umilą wolny czas przyszłym lokatorom. Mnóstwo zieleni i atrakcyjna okolica są bardzo istotne z punktu widzenia naszych klientów, dlatego jako deweloper nie tylko cieszymy się uznaniem klientów, ale również tym, że wzbogacamy miasto o nasze inwestycje już od ponad 20 lat.Oferujemy lokale, domy i mieszkania, które spełniają oczekiwania, które łatwo dopasować do własnych potrzeb. Niezależnie od sąsiedztwa oferowanych nieruchomości dbamy o stworzenie jak najlepszych warunków dla klientów poprzez atrakcyjny plan zagospodarowania przestrzennego w obrębie realizowanej inwestycji.
Budujemy tak, aby zapewnić lokatorom miejsca do zabaw z dziećmi, a także wypoczynek.

Elastyczne pakiety
w ofercie „pod klucz”

Rozumiemy, że dla każdego klienta ważna jest możliwość wyboru, dlatego umożliwiamy zakup w stanie deweloperskim lub wykończenie pod klucz. To klient decyduje jaki wariant wybiera. Oferujemy zakup zarówno stanu deweloperskiego, który umożliwia samodzielne wykończenie i dostosowanie do własnych potrzeb, według własnych standardów. W ostatnich latach, na rynku nieruchomości utrzymuje się tendencja wzrostowa dla zakupów „pod klucz”. Nie inaczej jest we Wrocławiu.

Jako deweloper, który jest jednym z liderów rynku nieruchomości zapewniamy możliwość kupienia lokalu, domu lub mieszkania pod klucz, co oznacza, że lokal posiada pomalowane ściany, ułożone podłogi, łazienkę. W kwestii przyszłych lokatorów pozostaje umeblowanie.

Wygodny układ pokoi
i pomieszczeń wiele konfiguracji

W ofercie naszych nieruchomości na sprzedaż znajdują się lokale o różnym metrażu oraz różnej ilości pokoi oraz pomieszczeń. Posiadamy domy, apartartamenty i mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe oraz trzypokojowe, co pozwala dopasować się do oczekiwań każdego klienta. Wszystkie pomieszczenia zaplanowane są w taki sposób, aby zagwarantować dobre warunki i komfort na co dzień. Dodatkowym atutem naszej firmy jest fakt, że urządzając lokal bierzemy pod uwagę sugestie klientów odnośnie umieszczenia ścianek działowych i innych elementów. Przystosowujemy wszystko zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami.

 

Nieruchomość
Wrocław
na kredyt

Zdajemy sobie sprawę, że finansowanie tak dużej inwestycji często odbywa się za pośrednictwem banku. Umożliwiamy zakup domu, mieszkania lub lokalu na kredyt. Nasz pracownik będący doradcą finansowym chętnie pomoże wybrać najkorzystniejszą formę finansowania, która będzie dla Państwa wygodna do spłaty. Kredyt jest obecnie najpopularniejszą formą wspierającą zakup mieszkania. Umożliwiamy zarówno pozyskanie kredytu na własną rękę jak i poprzez naszego doradcę, który chętnie pomoże w załatwieniu formalności.

Jakość materiałów
budowlanych i wykończeniowych

Wszystkie budynki, które są elementami inwestycji Inkom S.A. są wykonane solidnie. Jesteśmy bezkompromisowi przy wyborze i używaniu wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość każdego wykonanego przez nas elementu konstrukcji. Przywiązujemy uwagę do tego, aby każdy etap prac budowlanych był wykonany profesjonalnie i zgodnie z założeniem naszych projektantów. Jakość jest jedną z najważniejszych cech, która wyróżnia nas oraz nasze inwestycje. Nie zapominamy również o aspekcie wizualnym. Projektując osiedla, domy i mieszkania dbamy o wygląd zewnętrzny oraz atrakcyjne elewacje budynków.

Wieloletnie
doświadczenie
i wiarygodność

Jako deweloper z długoletnim (dwudziestoletnim) doświadczeniem mamy odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, aby zapewnić bardzo wysoki standard, wygodny układ pomieszczeń oraz doskonałą lokalizację za przystępną cenę. Zaufało nam tysiące zadowolonych klientów, którzy są najlepszym potwierdzeniem naszej wiarygodności, solidności i jakości. Zapraszamy do obejrzenia i wybrania dla siebie najbardziej atrakcyjnego mieszkania. Wrocław, dzięki dynamicznemu rozwojowi, jest atrakcyjnym miejscem do życia. Jako stolica Śląska przyciąga wielu młodych ludzi, którzy chcą tutaj osiedlać się i pracować. Cieszymy się, że jako deweloper, od 20 lat spełniamy wasze oczekiwania.