znamy

wrocław

Od 1997 roku

budujemy we Wrocławiu i okolicach. Jesteśmy lokalnym deweloperem o ugruntowanej pozycji. Wyróżnia nas dostępność i otwartość. Znamy swoich mieszkańców. Naszą ambicją jest udział w rozwoju regionu. Szanujemy przyzwyczajenia ludzi i wymagania przyrody.

22

lata na rynku

inkom

w pzfd

logo_pzfd

Kodeks dobrych praktyk

INKOM jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który skupia ponad stu największych deweloperów w Polsce. Organizacja wyznacza standardy jakości i dba o uczciwość zasad na rynku mieszkaniowym. Jako część stowarzyszenia, INKOM tworzy Kodeks Dobrych Praktyk relacji z Klientami i dotrzymuje jego ustaleń.

ważne

dla kupujących

Doradcy INKOM zapewniają wsparcie we wszystkich kwestiach, które pojawiają się w trakcie wyboru i zakupu mieszkania. W ramach jednego spotkania można poznać ofertę, zgłębić wiedzę na temat finansowania oraz dowiedzieć się jak najlepiej wykończyć i zaaranżować wybrane lokum. Opcja bezpłatnej rezerwacji pozwala spokojnie podjąć ostateczną decyzję. Na etapie negocjacji otwarty jest również wariant zmian w umowie, ważne by znaleźć rozwiązanie korzystne dla wszystkich stron.

porozmawiajmy

900

wybudowanych
mieszkań i domów

2000

zadowolonych
klientów

10

nagród
i wyróżnień

23

inwestycje
we Wrocławiu

flag_pl Obsługa posprzedażowa

zrealizowane

inwestycje

Masz pytania?

Napisz do nas

    * Pole obowiązkowe