Menu
skonfiguruj dom Znajdź mieszkanie

Inwestycja: GDAŃSKA 1

Nowe
mieszkania
centrum
Wrocławia -
Gdańska 1

Wybierz
piętro

Nazwa GDAŃSKA 1
Adres Gdańska 1, Wrocław
Rok realizacji 2021, mieszkania gotowe do odbioru

Liczba mieszkań 58
Miejsc parkingowych 69
Projektant: Wojciech Napierała Architektura

W obrębie placu Grunwaldzkiego znajduje się nasza nowa inwestycja. Gdańska 1 to wyjątkowa lokalizacja. Budynek powstaje w otoczeniu pełnej infrastruktury. Komunikacja miejska dociera tu z każdej części Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo stanowią biurowce i uczelnie z akademikami. Architektura, która wpisuje się w historyczny obszar dzielnicy wygląda reprezentacyjnie. Takie mieszkanie to nie wydatek lecz inwestycja.

  Kontakt

  Funkcjonalna przestrzeń

  Przy Gdańskiej 1 znajduje się 58 mieszkań od 27 do 62 m². Wszystkie mają niewielkie balkony lub tarasy. Parter stanowią lokale usługowe. Dwa piętra podziemne zajmuje garaż, w którym zaprojektowano komórki lokatorskie i miejsce do przechowywania rowerów. Budynek wyposażony jest w nowoczesną windę, która sama kieruje się w dół po otwarciu drzwi do klatki schodowej.

   

   

  Kameralna atmosfera w centrum Wrocławia

  Najbliższe otoczenie Gdańskiej 1 jest kameralne. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się skwer Anny Walentynowicz, aktualnie remontowany pałacyk Heimannów oraz archiwum Politechniki Wrocławskiej. Choć okolica jest wyjątkowo ruchliwa i tętni życiem, na miejscu panuje przyjemny spokój.

  Wysoka jakość życia dzięki pełnej infrastrukturze

  Stara dzielnica z ugruntowanym zapleczem infrastrukturalnym to miejsce, w którym dobrze jest mieszkać. Wszystkie codzienne sprawy wygodnie można zorganizować bez samochodu. Sąsiedztwo inwestycji oferuje szerokie zaplecze edukacyjne, usługowe i rekreacyjne. To tu skupiona jest większość wrocławskich uczelni i ich akademiki. W 10 minut spacerem dotrzemy do Ronda Reagana, przy którym znajduje się biurowiec Grunwaldzki Center i Pasaż Grunwaldzki. Z wypoczynku na świeżym powietrzu mieszkańcy mogą korzystać w pobliskim Parku Szczytnickim lub podróżując rowerem po nadodrzańskich wałach.

  Spacerem do rynku

  Półgodzinny spacer dzieli Gdańską 1 od wrocławskiego rynku. Tramwajem dojazd do starego miasta zajmuje około 10 minut. Przystanki znajdują się tuż obok. Komunikacja miejska w okolicy jest mocno rozwinięta. Nawet Polinka, liniowa kolej gondolowa łącząca Wybrzeże Wyspiańskiego z ul. Na Grobli, jest niedaleko.

  Nasz przekaz dla miasta

  Budynek przy Gdańskiej 1 uzupełnia zabudowę północnej części placu Grunwaldzkiego. Neutralną architekturę wyróżnia detal. Charakterystyczny element stanowi mural zaprojektowany na dwóch ślepych ścianach budynku przez wrocławskiego artystę Dawida Celka. Obraz to romantyczna opowieść o spotkaniu ludzi, pięknym Wrocławiu, Odrze i Śródmieściu.

  MIeszkanie pod klucz

  Pomożemy Ci w wykończeniu i urządzeniu mieszkania w wymarzony sposób. W momencie odbioru Twoje lokum będzie praktycznie gotowe do zamieszkania. Dzięki naszej współpracy z zaufanymi podwykonawcami masz pewność najwyższej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań, a jeśli chcesz nadać wnętrzom indywidulany charakter, chętnie spotkamy się i opracujemy projekt spełniający Twoje wyobrażenia.

  Dowiedz się więcej na temat Wykończenia pod klucz