Menu
skonfiguruj dom Znajdź mieszkanie

Znamy Wrocław

Od 1997 roku budujemy we Wrocławiu i okolicach. Jesteśmy lokalnym deweloperem o ugruntowanej pozycji. Wyróżnia nas dostępność i otwartość. Znamy swoich mieszkańców. Naszą ambicją jest udział w rozwoju regionu. Szanujemy przyzwyczajenia ludzi i wymagania przyrody.

Dowiedz się więcej na temat naszych Aktualnych inwestycji lub znajdź mieszkanie

22
lata na rynku

INKOM
W PZFD

INKOM jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który skupia ponad stu największych deweloperów w Polsce. Organizacja wyznacza standardy jakości i dba o uczciwość zasad na rynku mieszkaniowym. Jako część stowarzyszenia, INKOM tworzy Kodeks Dobrych Praktyk relacji z Klientami i dotrzymuje jego ustaleń.

WAŻNE DLA
KUPUJĄCYCh

Doradcy INKOM zapewniają wsparcie we wszystkich kwestiach, które pojawiają się w trakcie wyboru i zakupu mieszkania. W ramach jednego spotkania można poznać ofertę, zgłębić wiedzę na temat finansowania oraz dowiedzieć się jak najlepiej wykończyć i zaaranżować wybrane lokum. Opcja bezpłatnej rezerwacji pozwala spokojnie podjąć ostateczną decyzję. Na etapie negocjacji otwarty jest również wariant zmian w umowie, ważne by znaleźć rozwiązanie korzystne dla wszystkich stron.

900
wybudowanych mieszkań i domów

WYGODNE DLA
MIESZKAŃCÓW

Po zakupie mieszkania do dyspozycji właścicieli nieruchomości
pozostaje obsługa posprzedażowa inwestycji. Zadaniem zaangażowanego zespołu osób jest bieżące rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się w trakcie użytkowania lokali. Wsparcie zapewnia wygodę i daje poczucie bezpieczeństwa w nowym miejscu.

2000 zadowolonych klientów

inwestycje
zrealizowane

10
nagród i wyróżnień

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ

Klienci marki INKOM odbierają mieszkania w standardzie deweloperskim lub wykończone pod klucz w systemie InHome.
Pakiety oferty InHome zakładają realizację indywidualnych projektów aranżacji wnętrz. To bardzo wygodna propozycja, która pomaga zaoszczędzić pieniądze i czas. Decydując się na wykończenie pod klucz, Klienci zyskują fachowe doradztwo, gwarancję wysokiej jakości wykonania, możliwość włączenia ceny usługi do kredytu hipotecznego, i co najważniejsze, gotowe do użytku mieszkanie.

23
inwestycje we Wrocławiu

PRZESTRZENIE
WSPÓLNE

Standardem w każdym budynku stają się być komórki lokatorskie, rowerownie i wózkownie. Część osiedli posiada pomieszczenia wspólne, o których przeznaczeniu i wyposażeniu decydują sami mieszkańcy.
Tereny zielone, skwery, parki, a także przestrzenie integrujące lokalne społeczności to nieodłączne elementy wszystkich projektów firmy INKOM.