W sprzedaży
NOWA DZIELNICA
NAD ODRĄ
Wybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie.
Nazwa inwestycji:

Nowy Port - Inkom S.A.

termin realizacji  II etap: wakacje 2019
III etap: marzec 2020
 • mieszkania z widokiem
  na zieleń
 • funkcjonalne
  rozkłady
 • w sąsiedztwie
  rzeki
 • w otoczeniu
  parków
 • w zgodzie
  z naturą
 • wykończenie
  pod klucz

KONTAKT

Znajdź mieszkanie dopasowane do Ciebie!

OSIEDLE

NOWY PORT TO TWÓJ DOM, NIE TYLKO TWOJE MIESZKANIE

Nowy Port powstaje wokół idei otwartej, przyjaznej do życia przestrzeni. Można stąd wyruszyć na rowerową wycieczkę lub długi spacer. Stare drzewa zapewniają cień w upalne dni. Nie trzeba wyjeżdżać, by ciekawie spędzić weekend, tak wiele interesujących miejsc jest tuż obok.

Udało nam się pogodzić potrzebę obcowania z naturą, chęć życia w spokoju i ciszy z miejskim stylem bycia.

WIDOKI

DUŻE OKNA Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ
Budynki Nowego Portu sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary nie podlegające zabudowie, którymi opiekuje się Zarząd Zieleni Miejskiej. Malownicze stawy otoczone bujną zielenią tworzą urokliwy krajobraz. Z okien rozciąga się piękny widok.

ARCHITEKTURA

WYGODNA PRZESTRZEŃ
Budynki drugiego i trzeciego etapu mieszczą 158 mieszkań od 29 do 76 m². Wrażenie przestrzenności powoduje wysokość pomieszczeń, od 260 nawet do 280 cm. Wszystkie mieszkania mają duże balkony lub tarasy.

Na pierwszym piętrze są obszerne, obsiane trawą ogrody z tarasami wykonanymi z płyt. W oryginalny sposób zaprojektowano odgrodzenia pomiędzy nimi. Tarasy sąsiadów oddzielone są donicami składającymi się z dwóch część, górna to miejsce na roślinność, dolna jest szafą wnękową. Donice dekorują, tworzą miejsce do przechowywania akcesoriów ogrodowych i zapewniają prywatną przestrzeń bezpośrednio po wyjściu z mieszkania. Pozostały, zielony obszar ogrodu dzielą estetyczne barierki z metalowych linek obsadzone bluszczem.

Parter budynków stanową garaże oraz rowerownie. Do dyspozycji mieszkańców będą także miejsca postojowe na zewnątrz. Dodatkowo dostępne są komórki lokatorskie. Klatki schodowe wyposażono w nowoczesne, cichobieżne windy z awaryjnym systemem bezpieczeństwa.
 

OTOCZENIE

MIEJSCE NA BEZTROSKIE POPOŁUDNIE

Nowy Port położony jest na granicy Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, niedaleko atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, w miejscu, do którego chce się wracać po wyczerpującym dniu. Urokliwe trasy spacerowe i ścieżki rowerowe nad Odrą są na tyle blisko, że swobodnie można z nich korzystać po powrocie z pracy. Łatwo znaleźć w okolicy dogodne miejsce na grilla ze znajomymi lub rodzinny piknik.

W sąsiedztwie osiedla położony jest Las Strachociński. To bardzo ciekawy teren z bogatą historią, warto go poznać. W najbliższej okolicy znajduje się również Wyspa Opatowicka, Park Szczytnicki, Wrocławska Fontanna i ZOO.

Poza naturalnymi walorami wynikającymi z położenia dzielnicy, do dyspozycji mieszkańców jest rozbudowane zaplecze usługowe. W sąsiedztwie działają między innymi: przychodnie lekarskie, bank, poczta, restauracje i sklepy. Niedaleko jest żłobek, przedszkole oraz szkoła podstawowa.

KONTAKT

Dowiedz się więcej o najnowszej ofercie mieszkań, skontaktuj się z naszymi Doradcami.
Odwiedź biuro sprzedaży i zobacz osiedle oraz wnętrza mieszkań w wirtualnej rzeczywistości. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KOMUNIKACJA

ZIELONO, CICHO, BLISKO MIASTA

Lokalizacja Nowego Portu to przykład udanego kompromisu pomiędzy podmiejską ciszą i wygodą w życiu codziennym. Dobra komunikacja ze ścisłym centrum pozwala na szybki dojazd do pracy lub na uczelnię, a droga samochodem do placu Grunwaldzkiego zajmuje mniej niż 10 min. Niewiele więcej czasu zabiera podróż komunikacją, autobusem linii 115 w 15 minut znajdziemy się na Rondzie Regana. Równie sprawnie dojechać można do Centrum Handlowego „Korona” i na Plac Kromera. Od 2017 roku dodatkowy środek lokomocji stanowi tutaj kolej. Ze stacji Wrocław Swojczyce przez Kowale, Sołtysowice, Nadodrze i Mikołajów dotrzemy do Dworca Głównego. Dalsze wyjazdy ułatwia bliskie położenie drogi na Warszawę i Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.  

Widokowa ścieżka rowerowa łączy Nowy Port z Placem Grunwaldzkim i dalej na Rędzin. Niemalże całą drogę można przemierzyć wzdłuż nadodrzańskich wałów. Pośród pięknych widoków i bujnej zieleni przyjemnie jest jechać. W przeciwnym kierunku wyznaczoną trasą dotrzemy aż do Jelcza.

INWESTYCJA

DOBRE MIEJSCE NA ZAKUP POD WYNAJEM
Wygodna komunikacja z Placem Grunwaldzkim czyni z Nowego Portu dobre miejsce na zakup mieszkania pod wynajem. To tam skupiona jest większość wrocławskich uczelni. Dodatkowo, pięć przystanków stąd znajduje się wydział Akademii Wychowania Fizycznego. Pieszo wzdłuż rzeki można dojść do AWF-u. Duża ilość studentów poszukuje mieszkań w najbliższej okolicy.

WIRTUALNIE

WIRTUALNY SPACER PO NOWYM PORCIE
Zapraszamy do naszego biura na wirtualny spacer po Nowym Porcie. Już teraz zobaczyć można jak wyglądało będzie osiedle po zakończeniu budowy. Na wirtualnej makiecie widać również wnętrza poszczególnych mieszkań w trójwymiarze i to jak rozkłada się w nich światło o dowolnej porze.
 
 • Żłobki i przedszkola
 • Sklepy
 • Apteki
 • Fitness, baseny, trasy rowerowe
 • Poczty
 • Restauracje, kawiarnie, pizzerie
 • Komunikacja
 • Szkoły podstawowe, gimnazja, licea
 • Bankomaty, banki
 • Lekarze i przychodnie
 • Parki i lasy
 • Kościoły
 • Puby i kluby
 • Inne