W sprzedaży
Nowoczesne podmiejskie osiedle
Przestronne domy szeregowe z ogrodami o wysokim standardzie wykończenia.  
Nazwa inwestycji:

Bingo Home - Inkom S.A.

termin realizacji IV kwartał 2017
lokalizacja inwestycji ul. Pod Lasem
Wilkszyn 55-330
ceny już od od 399 000 PLN

Promocja wiosenna!

Na zdecydowanych czekają bonusy.
Klienci, którzy wiosną 2017 zdecydują się na zakup domu w inwestycji BINGO HOME otrzymają 1 z 3 poniższych bonusów. Promocja trwa do 20.06.2017 roku i dotyczy nowych umów.

Wybierz swój bonus i skontaktuj się z nami, by porozmawiać o nowym, przestronnym domu Pod Lasem.

Poniższe bonusy dostępne są wyłącznie dla Klientów Indywidualnych. Promocja nie dotyczy Klientów zgłoszonych przez pośredników

Promocja 10/90

Najwygodniejszy system płatności.

Dzięki modelowi płatności 10/90, po podpisaniu umowy należy wpłacić tylko 10% wartości domu, a pozostałe 90% przy odbiorze. Dzięki temu przyszły dom będzie się spokojnie budował, ale Klienci nie muszą płacić rat kredytu, ani już teraz wpłacać całości za własne "4 kąty". Przez cały okres budowy nie będą wymagane żadne dodatkowe obciążenia finansowe, co da Wam spokój i wygodę.

Nie musicie także martwić się o swoje oszczędności -  dla inwestycji prowadzony jest bezpieczny mieszkaniowy rachunek powierniczy.

KUCHNIA GRATIS

5000 zł na karcie upominkowej IKEA.
W pełni wyposażony dom już na starcie to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie zawsze jednak to możliwe. Bez pewnych elementów można się obejść, przyjamniej na początku, ale część jest niezbędna. Jedną z pierwszych potrzeb stanowi kuchnia. Zakup mebli kuchennych to niemały wydatek. 5000 zł na karcie rabatowej IKEA z pewnością ułatwi sprawę. 

SCHODY W CENIE DOMU

Drewniane wykończenie stopni i balustrady.
Wszyscy właściciele, którzy zdecydują się odebrać swój dom w stanie deweloperskim zastaną wewnątrz solidne, betonowe schody prowadzące na piętro. Urządzając dom trzeba obłożyć stopnie i przygotować balustradę. Wybór tego bonusu gwarantuje, że tę część aranżacji wykonamy na swój koszt. Promocja dotyczy wykończenia schodów z drewna sosnowego.