W sprzedaży
NOWA DZIELNICA
NAD ODRĄ
Wybierając mieszkanie w Nowym Porcie otrzymujesz nie tylko własny kąt, do Twojej dyspozycji jest cała przestrzeń. Otoczenie osiedla pozwala żyć spokojnie, ale ciekawie. Jesteś u siebie.
Nazwa inwestycji:

Nowy Port - Inkom S.A.

termin realizacji IV etap: II kwartał 2022
 
 • mieszkania z widokiem
  na zieleń
 • funkcjonalne
  rozkłady
 • w sąsiedztwie
  rzeki
 • w otoczeniu
  parków
 • w zgodzie
  z naturą
 • wykończenie
  pod klucz

KONTAKT

Znajdź mieszkanie dopasowane do Ciebie!
 • Żłobki i przedszkola
 • Sklepy
 • Apteki
 • Fitness, baseny, trasy rowerowe
 • Poczty
 • Restauracje, kawiarnie, pizzerie
 • Komunikacja
 • Uczelnie i akademiki, szkoły średnie, szkoły podstawowe
 • Bankomaty, banki
 • Lekarze i przychodnie
 • Parki i lasy
 • Kościoły
 • Puby i kluby
 • Inne

OSIEDLE

Nowy Port to Twój dom, nie tylko Twoje mieszkanie

SPOKÓJ W MIEŚCIE

Osiedle Nowy Port powstaje wokół idei otwartej, przyjaznej do życia przestrzeni. Można stąd wyruszyć na rowerową wycieczkę lub długi spacer. Stare drzewa zapewniają cień w upalne dni. Nie trzeba wyjeżdżać, by ciekawie spędzić weekend, tak wiele interesujących miejsc jest tuż obok.

Udało nam się pogodzić potrzebę obcowania z naturą, chęć życia w spokoju i ciszy z miejskim stylem bycia.

 

 

Mieszkania w inwestycji Nowy Port znajdują się wśród zieleni

WIDOKI

Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

TERENY ZIELONE  -  ŚCIEŻKA SPACEROWA  -  PLAC ZABAW  -  STREFA REKREACYJNA  -  STAW

Nowy Port sąsiaduje bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary nie podlegające zabudowie, którymi opiekuje się Zarząd Zieleni Miejskiej. Malownicze stawy otoczone bujną zielenią tworzą urokliwy krajobraz. Z okien rozciąga się piękny widok.
 
Wzdłuż budynków wiedzie ścieżka spacerowa, obok znajduje się duży plac zabaw. To naturalna strefa rekreacyjna dla mieszkańców.
 
Zieleń wokół mieszkań z inwestycji Nowy Port we Wrocławiu

SĄSIEDZI

NAD STAWAMI
Na terenie czwartego etapu osiedla znajduje się niewielki staw. Stanowi on część kompleksu zbiorników wodnych. Około 35 metrów na wschód od niego położony jest kolejny, a 100 metrów dalej następny. Istnieją swobodne warunki migracji zwierząt pomiędzy tymi stawami. Mieszkają tu żaby: wodna i jeziorkowa oraz ptaki: w obrębie trzcinowiska porastającego staw zaobserwowano trzcinniczka, a w pasie drzew i krzewów go otaczających stwierdzono żerujące cierniówki i sikorki bogatki.

Obecnie staw ma dziki charakter, gęsto porastają go trzciny, krzewy i drzewa. Zgodnie z opinią naszego herpetologa stan ten należy zachować, by nie naruszyć naturalnych okoliczności bytowania płazów i ptaków.

Działania ochronne podjęliśmy już na etapie budowy, w tej chwili akwen ogrodzony jest płytą OSB, która zniknie dopiero po całkowitym ukończeniu prac.
 

MIESZKANIA

mieszkanie, w którym można odpocząć

DUŻE BALKONY I TARASY  -  PRYWATNA PRZESTRZEŃ  -  WIDEODOMOFON  -  BEZKLUCZOWY DOSTĘP
 
W IV etapie osiedla powstanie 88 mieszkań od 30 do 75 m². Zaprojektowane zostały kawalerki oraz mieszkania 2 i 3-pokojowe. Budynki składają się z czterech kondygnacji mieszkalnych. Na pierwszym piętrze są przestrzenne, obsiane trawą ogrody z tarasami, wyżej znajdują się duże balkony.
 
Tarasy sąsiadów oddzielone są donicami, które składają się z dwóch części: górna to miejsce na roślinność, dolna jest szafą wnękową. Donice dekorują, tworzą miejsce do przechowywania akcesoriów ogrodowych i zapewniają prywatną przestrzeń bezpośrednio po wyjściu z mieszkania.
 
Standardowe wyposażenie lokalu rozwinąć można o wygodne akcesoria. Panele wejściowe domofonów posiadają kamery, co pozwala na zamontowanie wideodomofonów. Drzwi marki GERDA można uzupełnić o inteligentny zamek do drzwi, który zapewnia bezkluczowy dostęp do mieszkania.
Mieszkania Nowy Port Wrocław z balkonami i tarasami

budynek

WYGODNA PRZESTRZEŃ
MIEJSCA POSTOJOWE  -  KOMÓRKI LOKATORSKIE  -  LOKALE USŁUGOWE  -  WEWNĘTRZNY "PACZKOMAT"
 
Do dyspozycji mieszkańców jest garaż usytuowany na poziomie „0” oraz zewnętrzne miejsca postojowe i komórki lokatorskieKlatki schodowe wyposażono w nowoczesne, cichobieżne windy z awaryjnym systemem bezpieczeństwa. Dodatkowo, na parterze zaprojektowano lokale usługowe.
 
Budynek Nowego Portu IV wyposażony jest w specjalną strefę pocztową. To koniec kłopotów z tym na jaki adres zamówić paczkę. Korzystając z wewnętrznego paczkomatu odbierzemy i nadamy przesyłkę. Paczki trafią do specjalnych boksów zlokalizowanych w przestrzeni wspólnej.
 

OTOCZENIE

Miejsce na beztroskie popołudnie

W SĄSIEDZTWIE ODRY - TRASY SPACEROWE - ŚCIEŻKI ROWEROWE


Nowy Port położony jest na granicy Sępolna, w sąsiedztwie rzeki, niedaleko atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, w miejscu, do którego chce się wracać po wyczerpującym dniu. Urokliwe trasy spacerowe i ścieżki rowerowe nad Odrą są na tyle blisko, że swobodnie można z nich korzystać po powrocie z pracy. Łatwo znaleźć w okolicy dogodne miejsce na grilla ze znajomymi lub rodzinny piknik.

W sąsiedztwie osiedla położony jest Las Strachociński. To bardzo ciekawy teren z bogatą historią, warto go poznać. W najbliższej okolicy znajduje się również Wyspa Opatowicka, Park Szczytnicki, Wrocławska Fontanna i ZOO.

Poza naturalnymi walorami wynikającymi z położenia dzielnicy, do dyspozycji mieszkańców jest rozbudowane zaplecze usługowe. W sąsiedztwie działają między innymi: przychodnie lekarskie, bank, poczta, restauracje i sklepy. Niedaleko jest żłobek, przedszkole oraz szkoła podstawowa.

Spokojna okolica inwestycji Nowy Port we Wrocławiu

KONTAKT

Dowiedz się więcej o najnowszej ofercie mieszkań, skontaktuj się z naszymi Doradcami.
Odwiedź biuro sprzedaży i zobacz osiedle oraz wnętrza mieszkań w wirtualnej rzeczywistości. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KOMUNIKACJA

Zielono, cicho i blisko miasta

WYGODNA KOMUNIAKCJA

Lokalizacja Nowego Portu to przykład udanego kompromisu pomiędzy podmiejską ciszą i wygodą w życiu codziennym. Dobra komunikacja ze ścisłym centrum pozwala na szybki dojazd do pracy lub na uczelnię, a droga samochodem do placu Grunwaldzkiego zajmuje mniej niż 10 min. Niewiele więcej czasu zabiera podróż komunikacją, autobusem linii 115 w 15 minut znajdziemy się na Rondzie Regana. Równie sprawnie dojechać można do Centrum Handlowego „Korona” i na Plac Kromera. Od 2017 roku dodatkowy środek lokomocji stanowi tutaj kolej. Ze stacji Wrocław Swojczyce przez Kowale, Sołtysowice, Nadodrze i Mikołajów dotrzemy do Dworca Głównego. Dalsze wyjazdy ułatwia bliskie położenie drogi na Warszawę i Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.  

Widokowa ścieżka rowerowa łączy Nowy Port z Placem Grunwaldzkim i dalej na Rędzin. Niemalże całą drogę można przemierzyć wzdłuż nadodrzańskich wałów. Pośród pięknych widoków i bujnej zieleni przyjemnie jest jechać. W przeciwnym kierunku wyznaczoną trasą dotrzemy aż do Jelcza.

 

Lokalizacja inwestycji Nowy Port

INWESTYCJA

Dobre miejsce na zakup pod wynajem

BLISKO WROCŁAWSKICH UCZELNI

Wygodna komunikacja z Placem Grunwaldzkim sprawia, że osiedle Nowy Port to dobre miejsce na zakup mieszkania pod wynajem. To tam skupiona jest większość wrocławskich uczelni. Dodatkowo, pięć przystanków stąd znajduje się wydział Akademii Wychowania Fizycznego. Pieszo wzdłuż rzeki można dojść do AWF-u. Duża ilość studentów poszukuje mieszkań w najbliższej okolicy.

EKOLOGICZNIE

OCHRONA ŚRODOWISKA

SEGREGACJA I RECYKLING


Przed rozpoczęciem budowy czwartego etapu Nowego Portu wyburzone zostały istniejące budynki i zdemontowana nawierzchnia. Powstała duża ilość gruzu budowalnego, który na miejscu poddano segregacji, a następnie recyklingowi. Gruz budowlany składa się głównie z materiałów mineralnych (piasku, żwiru, grysu skalnego), bezpiecznych dla środowiska i zdrowia ludzi. Są to odpady warte ponownego wykorzystania. Nam posłużą jako podbudowa w gruncie ziemnym oraz jako wypełniacz w betonach i zaprawach. Są to działania sprzyjające ochronie środowiska naturalnego.

Niewykorzystany gruz budowalny stanowi spory problem, szacuje się, że stanowi 20% wszystkich odpadów komunalnych w miastach.

Respektujemy zasady EKO-PRZEWODNIKA stworzonego przez grupę Eco Avengers w ramach współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich.

Nowy Port Osiedle mieszkaniowe