Zrealizowane inwestycje
GOTOWE DOMY SZEREGOWE
Nowoczesne podmiejskie osiedle o wysokim standardzie wykończenia.  
Nazwa inwestycji:

Bingo Home - Inkom S.A.

termin realizacji inwestycja zrealizowana
ceny już od 399 000 PLN
 • Ogródek i taras
  przy każdym domu
 • 2 miejsca postojowe
  (1 zadaszone)
 • ekologiczne domy 
  z rekuperacją
 • wysoki standard
  wykończenia
 • 500 metrów do granicy 
  Wrocławia
 • 25 minut do
  Pl. Jana Pawła II

Osiedle

Wygodne miejsce do życia dla Twojej Rodziny

Domy szeregowe w zielonym Wilkszynie to propozycja dla osób wielbiących szeroką przestrzeń i święty spokój. W tym miejscu łatwo zapomnieć o codziennych problemach. Osiedle położone jest w sąsiedztwie lasów, tutaj można oddychać swobodnie.

Powrót do rzeczywistości zapewnia sprawna komunikacja z Wrocławiem. Dojazd do centrum samochodem zajmuje około 25 minut. Możliwa jest również podróż komunikacją miejską. Autobus z pobliskiej ulicy Polnej jedzie do centrum Leśnicy, tam wystarczy przesiąść się do tramwaju.

Wiele codziennych spraw wygodnie jest załatwić na miejscu. W Wilkszynie znajduje się nowoczesny kompleks sportowy, przychodnia, market i stacja paliw. W dzień wolny od pracy można bez końca spacerować, jeździć na rowerze, grać w piłkę nożną lub odwiedzić pobliską cukiernię bądź restaurację. Dla chętnych nawet szkoła jazdy konnej jest na wyciągnięcie ręki.
Domy szeregowe w Wilkszynie pod Wrocławiem

domy

Przestrone domy szeregowe

Na osiedlu Bingo Home każdy z 27 domów posiada ten sam, przemyślany układ. Parter to strefa dzienna z przeszklonym salonem, miejscem na kominek, kuchnią i toaletą. Pierwsze piętro z 3 sypialniami, dużą łazienką i garderobą ma charakter prywatny. Część mieszkalna łącznie liczy 100 m². Dodatkową powierzchnię stanowi strych. Do dyspozycji mieszkańców jest własny ogród z tarasem i dwa miejsca postojowe, jedno z nich zadaszone drewnianą wiatą. Powierzchnia działek wynosi od 137 m² do  353,8 m².
Bingo Home układ domków szeregowych

Standard

Wysoka jakość wykończenia

Osiedle Bingo Home zlokalizowane pod Wrocławiem wyróżnia wysoka jakość wykończenia. Markowe materiały i szeroka lista elementów tworzą bogaty standard deweloperski. W każdym domu szeregowym zamontowany będzie rekuperator, który zapewnia zdrowe i świeże powietrze wewnątrz budynku oraz pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. W standardzie są również betonowe schody prowadzące na piętro i schody włazowe na strych, co znacząco obniża koszty wyposażenia. Parapety wewnętrzne wykonane będą z konglomeratu Botticino, który wygląda elegancko i służy przez długie lata. Dobrej klasy rolety zewnętrzne na parterze i antywłamaniowe drzwi zamontowane zostaną, by wzmocnić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Dodatkowe udogodnienia pojawią się również na zewnątrz domów. Jedno z dwóch miejsc postojowych zadaszymy solidną drewnianą wiatą. Szeroka droga wewnętrzna będzie oświetlona, a w prywatnych ogródkach zaprojektowano specjalny system odprowadzania wody opadowej.
 
Domki szeregowe w Wilkszynie - Bingo Home

otoczenie

Twoje naturalne środowisko

Przyroda jest najcenniejszym elementem najbliższego otoczenia osiedla Bingo Home. Szeregówki w Wilkszynie wypełnia przyjazne otoczenie w tym liczne lasy, łąki, gaje i polne ścieżki. By w ciekawy sposób spędzić wolny weekend, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. To miejsce w sam raz dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek, amatorów biegania i nordic walking. Inne sporty uprawiać można na pobliskim Orliku. W ramach kompleksu dostępne jest boisko z trawą do gry w piłkę nożną oraz boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę i koszykówkę. Obok znajduje się zewnętrzna siłownia, stół do ping-ponga i plac zabaw dla najmłodszych. Rzadką rozrywkę stanowi Stajnia Febus.

W centrum Wilkszyna znajduje się kościół Świętego Wawrzyńca wpisany na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Współczesną atrakcją jest restauracja i cukiernia. Codzienne sprawy załatwimy dzięki obecności marketu, stacji paliw i przychodni.
 
W zasięgu 40 minut rowerem jest Pałac Brzezina i Zamek na wodzie w Wojnowicach. Dobrego dnia!

 
Domy w Wilkszynie a czas wolny

Komunikacja

Prostą drogą do centrum Wrocławia

Osiedle Bingo Home znajdujące się w Wilkszynie od granic Wrocławia dzieli 1 km.

Trasa przez Maślice i Stabłowice jest wygodna. Z ul. Królewieckiej zjeżdżamy na ul. Główną, dalej 2 km prosto. Za moment dotrzemy do domu.

Można też podróżować bez samochodu. Autobus numer 923 z pobliskiej ulicy Polnej jedzie do centrum Leśnicy, tam wystarczy przesiąść się do tramwaju numer 20, 10 lub 3. Jesteśmy na miejscu!
Lokalizacja inwestycji Bingo Home i komunikacja z Wrocławiem

pod klucz

Elastyczne pakiety wykończeń domków

Wiemy, że dla naszych Klientów bardzo ważne jest samodzielne dopasowanie domu do wizji i wymagań. Dlatego nasze projekty zawsze zakładają możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń poprzez modyfikację układu ścian działowych i instalacji.

Przygotowaliśmy ofertę wygodnego wykończenia domu pod klucz w systemie InHome. Dzięki naszej współpracy z zaufanymi podwykonawcami masz pewność najwyższej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań, a jeśli chcesz nadać wnętrzom indywidualny charakter, chętnie spotkamy się i opracujemy projekt spełniający Twoje wyobrażenia.
 
Wykończenie domów Bingo Home w Wilkszynie