Bez pośredników

Nowe mieszkania od INKOM S.A.

Sprzedaż mieszkań bez pośredników!

W INKOM S.A. od początku swojej działalności oferujemy tanie, nowe mieszkania we Wrocławiu. Szeroki wybór naszych mieszkań na sprzedaż oraz ich wysoka jakość to nasze znaki rozpoznawcze wśród Wrocławian zainteresowanych zakupem mieszkania bez pośredników.

Nowe mieszkania
od dewelopera

Nowe mieszkanie to przede wszystkim komfort całkowitego wpływu na jego finalny wygląd. Decydując się na kupno nowego m chcemy przecież, aby w stu procentach odpowiadało ono naszym oczekiwaniom. Zakup mieszkania bez pośredników daje możliwość dopracowania wspólnie z deweloperem wszelkich szczegółów układu i aranżacji mieszkania. Każdy chce mieć niepowtarzalne wnętrze. Dlatego wspólnie z mieszkańcami dopasowujemy projekty do indywidualnych upodobań.

Co więcej, INKOM jako deweloper wprowadza również praktykę społecznych konsultacji w zakresie przestrzeni wspólnych na swoich osiedlach. Jest to nowość na rynku wrocławskim, która ma na celu stworzenie miejsce, w których mieszkańcy będą czuli się naprawdę u siebie.

Doradztwo
i pomoc

Naszym Klientom doradzamy na każdym etapie zakupu ich wymarzonego lokum. Wiemy, że kupno nowego mieszkania to złożony proces, dlatego chętnie doradzimy w zakresie finansowania zakupu czy też możliwości wykończenia. Doradzimy również w przypadku kupna nowego m ze środków ze sprzedaży starego mieszkania.

Na rynku nieruchomości działamy już od 1997 roku – chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem z wszystkimi, którzy szukają nowego mieszkania w dobrej cenie.

Mieszkania we Wrocławiu
w dobrych cenach

Wygodne, funkcjonalne mieszkania w przystępnych cenach to we Wrocławiu rzadkość. Dlatego w naszej firmie postawiliśmy na budowę i sprzedaż takich właśnie mieszkań. Bez pośredników, bo w ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom najlepsze ceny. Również przy wykończeniu - deweloper korzysta ze znaczących rabatów, jakie jest w stanie wynegocjować w hurtowniach, a także u usługodawców - podwykonawców zajmujących się wykańczaniem wnętrz. Koszty wykończenia zależą od wybranych przez klienta materiałów, ale z uwagi na to, że ich zakupu dokonuje deweloper w swoim zakresie, to odlicza on cały podatek VAT, a ostateczna cena mkw. objęta jest tylko podatkiem w wysokości 8 proc.

Wszystkich, którzy pragną zamieszkać we Wrocławiu lub szukają atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Już wkrótce kolejne inwestycje, nowe mieszkania i atrakcyjne promocje.