Przestrzeń wspólna

Przestrzeń wspólna

Miejsce spotkań na co dzień
Wspólne przestrzenie na naszych osiedlach pomogą poznać się nowym sąsiadom i zintegrować lokalną społeczność. Wsłuchujemy się w głos naszych klientów i kierując się ich sugestiami planujemy, jak w najlepszy sposób zagospodarować miejsca spotkań tak, by przyszli mieszkańcy czuli się w nich dobrze.
Przestrzeń wspólna wewnątrz i zagospodarowanie terenu

przestrzeń
W środku

Staramy się, aby nasze inwestycje były jak najbardziej funkcjonalne i wygodne w codziennym życiu. Już teraz standardem na naszych osiedlach są rowerownie i wózkownie. Nowe rozwiązanie wprowadziliśmy w naszej aktualnej inwestycji – Nowym Porcie. Tam mieszkańcy podczas głosowania zadecydują, co znajdzie się we wspólnych pomieszczeniach w każdym z budynków i w jakim stylu zostaną one urządzone.

Klienci będą mieli do wyboru m.in.:
  • salę zabaw dla dzieci,
  • salę do gry w tenisa stołowego i rzutki,
  • pomieszczenie integracyjne.
Rowerownie, wózkownie i sale zabaw w inwestycjach

przestrzeń
Na zewnątrz

Zrównoważone projektowanie to dla nas także konieczność zadbania o przyrodę, która otacza inwestycje. Chcemy, aby zieleń była obecna zarówno na osiedlach, jak i wokół nich, ponieważ wierzymy, że jej bliskość pozytywnie wpływa na mieszkańców.

Dlatego też wybierając miejsca naszych realizacji, kierujemy się bliskością natury, a podczas procesu budowy staramy się nie tylko, by pozostała ona nienaruszona, ale by nasza obecność mogła zapewnić jej rozwój. Nieodłącznymi elementami naszych osiedli są tereny zielone, skwery, parki, a także przestrzenie integrujące lokalne społeczności: boiska do gry w boules, korty tenisowe, place zabaw itp.
Zagospodarowanie przestrzeni na zewnątrz - parki, place zabaw