BUDUJEMY DLA WAS
JUŻ OD 1997 ROKU

Działamy w oparciu o strukturę spółki akcyjnej oraz spółek celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Taka organizacja pracy pozwala nam na sprawne działanie i zapewnia 100% bezpieczeństwa naszym Klientom.
  • 23 lata na rynku firmy Inkom S.A
  • 900 wybudowanych mieszkań i domów
  • 23 inwestycje we Wrocławiu i okolicach
  • 10 nagród i wyróżnień w konkursach branżowych
  • 2000 zadowolonych Klientów i mieszkańców
  • NIP 894 23 26 409
  • REGON 931124709
  • KRS 0000256812
  • KAPITAŁ ZAKŁADOWY 15.500.000 zł
  • KAPITAŁ WPŁACONY 15.500.000 zł

Jak pracujemy

STAWIAMY NA
WYGODĘ
Dajemy możliwość bezpłatnej rezerwacji mieszkania na okres 7 dni – tak, abyś mógł w spokoju poznać naszą inwestycję, sprawdzić swoją zdolność kredytową i podjąć decyzję o zakupie.
DAJEMY
WYBÓR
Wiemy, że dla naszych Klientów bardzo ważna jest możliwość samodzielnego dopasowania mieszkania do swojej wizji i wymagań. Dlatego nasze projekty zawsze zakładają możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń poprzez zmianę układu ścian działowych. Oferujemy również możliwość indywidualnego wykończenia „pod klucz”.
JESTEŚMY
ELASTYCZNI
W ramach negocjacji umowy zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie korzystne dla wszystkich stron.
BUDUJEMY
RAZEM Z WAMI
Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów - to z myślą o Was projektujemy i budujemy kolejne miejsca. Wspólnie z Wami decydujemy np. o sposobie zagospodarowania przestrzeni wspólnej na poszczególnych osiedlach (tor do gry w boules czy dodatkowe stojaki na rowery – wybór należy do Was). Razem tworzymy wymarzoną przestrzeń do życia.
DBAMY
O RELACJE
Cenimy kontakt i rozmowę z naszymi Klientami. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji, dopasowując jednocześnie formę kontaktu do indywidualnych potrzeb.
ZNAMY SIĘ
NA RZECZY
Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Was pytania na temat naszej oferty, finansowania zakupu mieszkania czy wykończenia i aranżacji. Opowiemy o możliwościach, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Inkom w PZFD

Polski Związek Firm Deweloperskich skupia ponad stu największych deweloperów w kraju, wyznaczając standardy jakości i uczciwości na polskim rynku mieszkaniowym. Jako INKOM od lat jesteśmy aktywnym członkiem PZFD, angażując się w inicjatywy Związku zarówno na poziomie ogólnopolskim, jak i lokalnym. Jako członkowie PZFD przestrzegamy opracowanego wspólnie Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach z Klientami.

KORZYŚCI
DLA KLIENTÓW

Wspólnie z Oddziałem PZFD we Wrocławiu tworzymy również Wrocławską Kartę Mieszkaniową. Dzięki Karcie nasi Klienci mogą korzystać z rabatów na usługi wybranych firm, zajmujących się m.in. wykończeniem oraz aranżacją wnętrz. Wszyscy partnerzy oferujący zniżki w ramach programu to firmy rekomendowane przez PZFD.

Dla mediów

Chętnie odpowiemy na wszelkie
pytania – zapraszamy do kontaktu!
marketing@inkomsa.pl