menu
skonfiguruj dom znajdź mieszkanie

inwestycja: Roosh

Nowe mieszkania
Różanka Wrocław -
Roosh

Nazwa Roosh
adres Chorwacka 33-35, Wrocław
rok realizacji 2017

liczba mieszkań 86
miejsc parkingowych
projektant

Zamieszkaj w środku zorganizowanego, rozwiniętego osiedla Roosh z pełną infrastrukturą – na wrocławskiej Różance. Stąd do Lidla można chodzić w… kapciach, a dzieci do szkoły mogą pójść same – jedynie ok. 100 metrów od inwestycji mieści się szkoła podstawowa i gimnazjum. Wybierz jedno z 86 rozkładowych mieszkań z tarasem lub balkonem zlokalizowanych przy ul. Chorwackiej 33 i 35, skorzystaj z pomocy naszych doradców kredytowych, a na końcu wykończ z nami swoje lokum w ramach programu Inkom InHome. W każdym momencie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do pewnego etapu budowy możesz także wprowadzić zmiany w ścianach działowych. Ale to nie wszystko…

Tereny zielone wokół

Lokalizacja osiedla Roosh daje niemal nieograniczone możliwości aktywności. Jogging wzdłuż Odry, rolki na gładkim chodniku, wycieczki rowerowe po podwrocławskich lasach, a może siłownia przy C.H. Marino? Żaden problem – wybierz tylko kiedy. Wokół Różanki znajdziesz miejsca do uprawiania niemal każdego swojego ulubionego sportu. Idealna baza wypadowa do centrów sportu i wiele tras biegowych lub rowerowych dostępnych w popularnych aplikacjach. Jeśli nie uprawiasz jeszcze sportu – zacznij lub… bądź aktywny w centrum.

Dobre
Miejsce

>

Różanka – tylko 5 przystanków do centrum… do którego dojazd zajmie około 15 minut MPK – w pobliżu inwestycji znajdują się zarówno przystanki tramwajowe, jak i autobusowe. Do centrum to tylko 5 przystanków np. linią 15 wsiadasz przy Bałtyckiej, wysiadasz przy rynku.  Możesz wybrać też rower, a i spacer będzie naprawdę przyjemny.

Kawa w rynku, wizyta w kinie lub w popularnych knajpkach to czysta przyjemność. Po spotkaniu powrót do mieszkania zajmie mniej niż się wydaje. Rano czy wieczorem, trasa dom-centrum jest swobodnie przejezdna. Powrót do mieszkania na Różance większością wrocławskich taxi nie będzie kosztował więcej niż 20 zł.