Menu
Znajdź mieszkanie

Mieszkanie H/3/2

metraż 50.24 m²
liczba pokoi 2
piętro 3
1
pokój dzienny z a. kuch. 24,18 m²
2
łazienka 5,1 m²
3
pokój 14,1 m²
4
przedpokój 4,95 m²
5
balkon 5,6 m²
Cena mieszkania

386 848 zł


Cena mieszkania

386 848 zł


Twoja rata wyniesie: 0*

* kalkulacja ma charakter jedynie poglądowy

Skontaktuj się z Doradcą Klienta Anna Telega lub Łukasz Krasucki

Chciełbyś coś zmienić w tym mieszkaniu?

CHCIAŁBYŚ COŚ ZMIENIĆ W TYM MIESZKANIU?

Pomożemy Ci! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Mieszkanie H/3/2 znajduje się w ofercie dewelopera Inkom S.A. z Wrocławia. W skład wchodzą następujące pomieszczenia: Pokój dzienny z a. kuch., łazienka, Pokój, Przedpokój, Balkon. Powierzchnia wynosi 50.24 metrów kwadratowych - liczba pokoi: 2. Zlokalizowane na 3 piętrze. Mieszkanie zostało zrealizowane w obrębie inwestycji Nowy Port IV, która charakteryzuje się doskonałą lokalizacją.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki i znalezienia najlepszej opcji dla siebie. Oferujemy możliwość rezerwacji oraz pomoc specjalisty przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego.

możesz doposażyć swoje mieszkanie

Wykańczamy pod klucz

Chętnie pomożemy Ci wykończeniu i urządzeniu mieszkania w wymarzony sposób. W momencie odbioru Twoje lokum będzie praktycznie gotowe do zamieszkania. Dzięki naszej współpracy z zaufanymi podwykonawcami masz pewność najwyższej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań, a jeśli chcesz nadać wnętrzom indywidulany charakter, chętnie spotkamy się i opracujemy projekt spełniający Twoje wyobrażenia.
Wiemy, że dla naszych Klientów bardzo ważne jest samodzielne dopasowanie mieszkania do wizji i wymagań. Dlatego nasze projekty zawsze zakładają możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń poprzez modyfikację układu ścian działowych i instalacji.

Skontaktuj się z naszą architektą IZABELA KONDOLEWICZ

interesuje cię to mieszkanie?

Kontakt

Interesuje cię inne mieszkanie?