Menu
Znajdź mieszkanie

Mieszkanie G/2/1

metraż 63.13 m²
liczba pokoi 3
piętro 2
1
pokój dzienny z a. kuch. 23,15 m²
2
łazienka 5,42 m²
3
pokój 13,92 m²
4
przedpokój 6,32 m²
5
balkon 24,74 m²
6
klatka schodowa 27,51 m²
Cena mieszkania

490 000 zł


Cena mieszkania

490 000 zł


Twoja rata wyniesie: 0*

* kalkulacja ma charakter jedynie poglądowy

Skontaktuj się z Doradcą Klienta Anna Telega lub Łukasz Krasucki

Chciełbyś coś zmienić w tym mieszkaniu?

CHCIAŁBYŚ COŚ ZMIENIĆ W TYM MIESZKANIU?

Pomożemy Ci! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Mieszkanie G/2/1 znajduje się w ofercie dewelopera Inkom S.A. z Wrocławia. W skład wchodzą następujące pomieszczenia: Pokój dzienny z a. kuch., łazienka, Pokój, Przedpokój, Balkon, Klatka schodowa. Powierzchnia wynosi 63.13 metrów kwadratowych - liczba pokoi: 3. Zlokalizowane na 2 piętrze. Mieszkanie zostało zrealizowane w obrębie inwestycji Nowy Port IV, która charakteryzuje się doskonałą lokalizacją.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki i znalezienia najlepszej opcji dla siebie. Oferujemy możliwość rezerwacji oraz pomoc specjalisty przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego.

możesz doposażyć swoje mieszkanie

Wykańczamy pod klucz

Chętnie pomożemy Ci wykończeniu i urządzeniu mieszkania w wymarzony sposób. W momencie odbioru Twoje lokum będzie praktycznie gotowe do zamieszkania. Dzięki naszej współpracy z zaufanymi podwykonawcami masz pewność najwyższej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań, a jeśli chcesz nadać wnętrzom indywidulany charakter, chętnie spotkamy się i opracujemy projekt spełniający Twoje wyobrażenia.
Wiemy, że dla naszych Klientów bardzo ważne jest samodzielne dopasowanie mieszkania do wizji i wymagań. Dlatego nasze projekty zawsze zakładają możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń poprzez modyfikację układu ścian działowych i instalacji.

Skontaktuj się z naszą architektą IZABELA KONDOLEWICZ

interesuje cię to mieszkanie?

Kontakt

Interesuje cię inne mieszkanie?