Menu
Znajdź mieszkanie

Mieszkanie P/4/12

metraż 49.43 m²
liczba pokoi 2
piętro 4
1
przedpokój 2,97 m²
2
pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,99 m²
3
garderoba 3,36 m²
4
łazienka 7,44 m²
5
sypialnia 9,32 m²
6
balkon 1,62 m²
7
ściany nadające się do demontażu 1,31 m²
Cena mieszkania

519 015 zł


Cena mieszkania

519 015 zł


Twoja rata wyniesie: 0*

* kalkulacja ma charakter jedynie poglądowy

Skontaktuj się z Doradcą Klienta Anna Telega lub Łukasz Krasucki

Chciełbyś coś zmienić w tym mieszkaniu?

CHCIAŁBYŚ COŚ ZMIENIĆ W TYM MIESZKANIU?

Pomożemy Ci! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Mieszkanie P/4/12 znajduje się w ofercie dewelopera Inkom S.A. z Wrocławia. W skład wchodzą następujące pomieszczenia: Przedpokój, Pokój dzienny z aneksem kuchennym, Garderoba, łazienka, Sypialnia, Balkon, ściany nadające się do demontażu. Powierzchnia wynosi 49.43 metrów kwadratowych - liczba pokoi: 2. Zlokalizowane na 4 piętrze. Mieszkanie zostało zrealizowane w obrębie inwestycji GDAŃSKA 1, która charakteryzuje się doskonałą lokalizacją.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki i znalezienia najlepszej opcji dla siebie. Oferujemy możliwość rezerwacji oraz pomoc specjalisty przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego.

możesz doposażyć swoje mieszkanie

Wykańczamy pod klucz

Pomożemy Ci wykończeniu i urządzeniu mieszkania w wymarzony sposób. W momencie odbioru Twoje lokum będzie praktycznie gotowe do zamieszkania. Dzięki naszej współpracy z zaufanymi podwykonawcami masz pewność najwyższej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań, a jeśli chcesz nadać wnętrzom indywidulany charakter, chętnie spotkamy się i opracujemy projekt spełniający Twoje wyobrażenia.
Wiemy, że dla naszych Klientów bardzo ważne jest samodzielne dopasowanie mieszkania do wizji i wymagań. Dlatego nasze projekty zawsze zakładają możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń poprzez modyfikację układu ścian działowych i instalacji.

Skontaktuj się z naszą architektą IZABELA KONDOLEWICZ

interesuje cię to mieszkanie?

Kontakt

Interesuje cię inne mieszkanie?