Menu
skonfiguruj dom Znajdź mieszkanie

Inwestycja: Topole

nowe mieszkania
na psim polu
wrocław

Wybierz
piętro

Nazwa Topole
Adres Żmudzka, Wrocław
Rok realizacji III kwartał 2023

Liczba mieszkań 47
Miejsc parkingowych 61
Projektant Olejnik Pracownia Projektowa

Inwestycja Topole powstaje na Psim Polu przy ulicy Żmudzkiej, w cichym, przyjaznym otoczeniu. Kameralny budynek obejmuje 47 mieszkań, na parterze są tarasy, na wyższych kondygnacjach balkony. Sąsiedztwo inwestycji oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia.

Mieszkania przy Żmudzkiej doceni każdy, kto szuka spokoju na co dzień, nie tracąc kontaktu z dynamicznym życiem miasta.

FUNKCJONALNA ARCHITEKTURA

Budynek przy ulicy Żmudzkiej składa się z pięciu kondygnacji mieszkalnych. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż usytuowany na poziomie „-1” oraz komórki lokatorskie. Klatki schodowe wyposażono w nowoczesne, cichobieżne windy ze specjalnym systemem bezpieczeństwa. Architektura budynku jest prosta, brak zbędnych elementów dekoracyjnych czyni ją klasyczną i ponadczasową.

WYGODNE MIESZKANIA

Inwestycja Topole to 47 mieszkań od 28,10 m² do 73,85 m². Na pięciu kondygnacjach zaprojektowane zostały kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Na pierwszym piętrze są tarasy, wyżej znajdują się balkony. Na wczesnym etapie budowy właściciele sami mogą zdecydować jak wyglądało będzie ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych i instalacjach.

OTOCZENIE

Bezpośrednie otoczenie inwestycji Topole jest kameralne. Wokół powstają nowe budynki o niskiej zabudowie. Niedaleko są również stare osiedla, zaletą ich sąsiedztwa są rozległe, dobrze zagospodarowane przestrzenie wspólne z dorosłą bujną zielenią.

rozwinięta infrastruktura

Inwestycja Topole powstaje w ramach zorganizowanej dzielnicy z pełną infrastrukturą. To miejsce, w którym dobrze jest mieszkać. W sąsiedztwie osiedla znajdują się markety spożywcze znanych sieci. Niedaleko są lokalne centra handlowe: Galeria Kiełczowska oraz Korona. Liczne punkty usługowe umożliwiają sprawne załatwienie codziennych spraw. Niedaleko działają przychodnie lekarskie, szkoły, żłobki i przedszkola. Blisko ulicy Żmudzkiej jest klub fitness CrossGym Psie Pole, w tym samym budynku funkcjonuje Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty.

miejsce na rekreację

Niedaleko ulicy Żmudzkiej w stronę Kiełczowa położony jest spory park. Można odwiedzać go pieszo lub rowerem. Dobry punkt wycieczki rowerowej stanowią również brzegi Widawy. Liczne tereny zielone sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

DOBRA KOMUNIKACJA

Ważną zaletą lokalizacji osiedla jest dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii: 121, 131, 150, 251, N. Bezpośredni autobus jedzie do centrum około 30 minut. Niedaleko osiedla biegnie obwodnica Śródmiejska oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Szybkie trasy umożliwiają sprawny dojazd m.in. do autostrady A4, drogi ekspresowej S8 i na południe miasta.

    SKONTAKTUJ SIĘ LUB ZAREZERWUJ