Lokal usługowy
ul. Długosza
Lokal usługowy o powierzchni 136 m² znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-użytkowego we Wrocławiu przy ul. Długosza 3.

Lokal składa się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego, pomieszczeń sanitarnych oraz holu.

Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Odry, tuż obok Mostów Warszawskich, 4 km od ścisłego centrum miasta. Pięć minut pieszo zajmuje droga stąd na przystanek przy Placu Kromera, z którego odjeżdżają tramwaje nr 2, 6, 7, 11, 23, dodatkowo porusza się tedy ponad 20 linii autobusowych. Najbliższy rejon to siedziba wielu firm różnych branż. Okolica posiada szerokie zaplecze handlowe i usługowe. W ciągu dnia przemieszczają się tędy tłumy ludzi.

Lokal jest w pełni wykończony i częściowo umeblowany. Meble nie są nowe, ale ich stan jest dobry więc z powodzeniem mogą służyć jeszcze przez lata.

Wyposażenie instalacyjne:
  • instalacja wodno-kanalizacyjna
  • instalacja elektryczna
  • instalacja gazowa
  • instalacja c.o.
  • instalacja telefoniczna
  • instalacja alarmowa
metraż 136,00 m2
l. pomieszczeń 5
l. pięter 1
lokalizacja Wrocław, ul. Długosza 3
zobacz
WOLNE LOKALE HANDLOWE W NOWYM PORCIE


TYSIĄCE KLIENTÓW

W Nowym Porcie docelowo zamieszka 3000-4000 osób. Osiedle zaczyna żyć już dzisiaj, dzięki zasiedleniu pierwszych 2 budynków. Dodatkowo z traktu komunikacyjnego wzdłuż Nowego Portu korzystają dotychczasowi mieszkańcy okolicy, którzy poza pracownikami pobliskiego biurowca mogą stać się klientami "od zaraz".
 

LOKALE USŁUGOWE I HANDLOWE

Kupując lokal usługowo-handlowy już dziś zyskają Państwo przewagę lokalizacji. Na przykład sklep spożywczy, piekarnia, cukiernia, salon kosmetyczny, fryzjer czy inne drobne usługi będą wkrótce miejscem "pierwszej potrzeby" dla licznych mieszkańców i gości osiedla, którzy do Państwa lokalu, dzięki najbliższemu sąsiedztwu, przychodzić będą na zakupy w tzw. "kapciach". Bliskość i dostępność klientów to podstawa. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi lokalami handlowo-usługowymi.
metraż 190,21 m2
l. pomieszczeń 3
lokalizacja Wrocław, Ul. Chałupnicza
zobacz