Aktualności

ŻYJ DOBRZE we Wrocławiu

18 maja 2017
W weekend 27 i 28 maja w Barbarze przy Świdnickiej 8 odbędzie się impreza, na której pokażemy jak połączyć to, co proponuje nam Wrocław z dostępną ofertą mieszkaniową, by wygodnie i szczęśliwie mieszkać. Wydarzenie organizuje Polski Związek Firm Deweloperskich, INKOM jest aktywnym członkiem stowarzyszenia.
Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi Wrocławia i chcą dowiedzieć się jak wybrać i zorganizować przestrzeń swojego życia, by zyskać dobre samopoczucie. Nowoczesne wnętrze Barbary podzielone zostanie na 5 stref. Doradcy INKOM czekać będą na Państwa w sektorze „Mieszkaj”. Zachęcamy do wspólnych spotkań i rozmowy o naszych inwestycjach. Z przyjemnością opowiemy Państwu o zaletach życia na Różance, Swojczycach i w podwrocławskim Wilkszynie.

Pozostała strefy to miejsce licznych debat, warsztatów i wykładów o urządzaniu wnętrz, designie, relacjach sąsiedzkich czy kwestiach ważnych dla przyszłego kredytobiorcy hipotecznego. Będzie można wymienić się roślinami, nie zabraknie również ciekawych animacji dla dzieci.

Dowiedz się więcej o naszych osiedlach INKOM. Wejdź na www.goo.gl/aX3hP0